Polonia Marklowice
Trampkarze r.2004 i mł.
Młodziki r.2005 i mł.
Logowanie

PostHeaderIcon 20 Kolejka

20.Kolejka 14 kwiecień 2018, Maarklowice godz. 1700

Polonia Marklowice - Naprzód Czyżowice 4-1 (1-0)

D.Zimoń 40`k.
P.Zdunek 56`
P.Hojka 63`
P.Hojka 90`
B.Oślizło 90+1`

Granica Ruptawa: M.Lodwich - P.Goły ,-39`, K.Tatarczyk (73`P.Tatarczyk), A.Kurasz, M.Danieluk, M.Szuścik, K.Kaczorowski (55`O.Podeszwa), D.Szymura, A.Wierzgoń, D.Jankowski (55`P.Zdunek), S.Buko (55`D.Waś)

Trener: A.Jeleń, Masażysta: P.Smiałkowska, Kierownik: W.Sosna,

Polonia Marklowice: M.Antończyk - K.Wita, D.Zimoń, M.Sachs-62`(70`K.Rybak), B.Krakowczyk-58` - J.Pietrzak, P.Miczek-76`, P.Pawliczek(46`D.Kuklińnski), M.Gwioździk (90`J.Celary) - P.Hojka, B.Oślizło (90+2`G.Seidel)

Trener: K.Turek, Masażysta: J.Buchalik, Kierownik: K.Rybak,

Sedzia: Gł.:J.Legierski a1:A.Śliż, a2:M.Beednarczyk (Śląsk)
Widzów: -

Pozostałe wyniki 20 kolejki:

Odra Wodzisław Śląski - Gwiazda Skrzyszów 1-1
Płomień Połomia - MKS 32 Radziejów 5-0
Naprzód Zawada - Naprzód Borucin 0-5
LKS Krzyżanowice - KS 1905 Krzanowice 3-4
Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz 2-1
Zameczek Czernica - Granica Ruptawa 0-1
Przyszłość Rogów - Forteca Świerklany 1-3

 

PostHeaderIcon D1 Młodzik PLM2005 B Rybnik Gr.2

7 kwiecień 2018, Marklowice godz. 1200

Forteca II Świerklany - Polonia Marklowice 5-0 (3-0)

M.Plisz 8`
K.Fojcik 20`
B.Dudek 22`
K.Fojcik 39`
M.Plisz 58`

Forteca II Świerklany: K.Lubszczyk - S.Dziendziel, T.Ploch, B.Dudek, J.Gruner, M.Dalidonis, B.Nachtigal, K.Wybacz, K.Fojcik, K.Szweda, M.Palisz, T.Adamczyk

Trener: J.Oskar, Masażysta: K.Szypullski, Kierownik: T.Socha,

Polonia Marklowice: K.Władarz - K.Adamek, P.Pinkawa, D.Kubala, K.Firut, M.Szuścik, M.Kraszewski, K.Papciak, M.Heliosz

Trener: K.Turek, Kierownik: T.Pinkawa

Sędzia: P.Paniczek (Śląsk)

 

PostHeaderIcon C2 Trampkarze PLTM2004 A Rybnik gr.1

7 kwiecień 2018, Marklowice godz. 1000

Polonia Marklowice- Wicher Wilchwy 3-1 (1-1)

D.Jędrzejewski 11`(karny)
A.Burket 22`
K.Skupień 40`(karny)
K.Skupień 68`

Wicher Wilchwy: M.Rugor - F.Tatuś, A.Rudnicki, M.Bohm, D.Jędrzejewski, O.Jankowski, K.Niemiec, K.Stępień, P.Wrona, M.Socha, P.Socha

Trener: A.Kubica, Masażysta: K.Szypullski, Kierownik: T.Socha,

Polonia Marklowice: Ł.Pustelnik - A.Kabut, A.Popielec, M.Tkocz, M.Orłowski, F.Winiarski, F.Hlubek, K.Skupień, R.Wróbel, A.Baczyński, A.Burket

Trener: C.Kujan, Masażysta: J.Buchalik, Kierownik: B.Burket

Sędzia: K.Gembalczyk (Śląsk)

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 70

Treningi

18.07.2018 - godz.1800
Sparing - Marklowice stadion
Unia Turza

20.07.2018 - godz.1700
Trening - Marklowice stadion

23.07.2018 - godz.1800
Sparing - Marklowice stadion

Następny mecz
Tabela
# Zespół M PKT
1 Połomia 22 48
2 Rogów 21 41
3 Czernica 22 40
4 Skrzyszów 22 39
5 Borucin 22 35
6 Świerklany 22 32
7 Racibórz 22 32
8 Krzyżanowice 22 31
9 APN Odra 22 30
10 Syrynia 22 30
11 Marklowice 22 29
12 Czyżowice 22 26
13 Radziejów 22 24
14 Ruptawa 22 20
15 Krzanowice 21 15
16 Zawada 22 15
Statystyki

Najlepsi strzelcy (Liga):
15- P.Hojka
5- P.Miczek
5- J.Pietrzak
3- D.Zimoń
2- G.Seidel
2- D.Kukliński
2- B.Oślizło
1- K.Wita
1- M.Rączka

Kartkowicze (Liga):
8- M.Sachs +1
7- D.Zimoń
6- P.Hojka

5- D.Gojny
5- B.Krakowczyk
4- J.Pietrzak
3- K.Wita
3- M.Rączka+1
3- M.Pietrzak
3- J.Celary
3- P.Miczek
2- M.Skupień

1- P.Pawliczek
1- G.Seidel
1- M.Gwioździk
1- K.Rybak
-------
po 22kolejkach

Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości