Polonia Marklowice
Juniorzy r.1997 i mł.
Trampkarze r.2001 i mł.
Młodziki r.2004 i mł.
Redakcja
Logowanie

PostHeaderIcon Polonia Marklowice - Forteca Świerklany 1-1 (0-1)

19.Kolejka 8 kwiecień 2017, Marklowice godz. 1700

Polonia Marklowice - Forteca Świerklany 1-1 (0-1)
T.Zmuda 15'
S.Pękała 60`sam.

Polonia Marklowice: M.Antończyk - K.Rybak, K.Grabiec, M.Sachs, B.Krakowczyk - P.Hojka, P.Miczek, S.Wacławik (46`W.Błaszczyk), M.Rączka (75'K.Kotula), J.Celary (46'D.Kukliński) - M.Ośliźlok

Rezerwowi: D.Mika, F.Kroemer, A.Mazur, B.Oślizło
Trener: K.Turek Masażysta: J.Buchalik Kierownik: G.Lubszczyk

 

PostHeaderIcon KS 27 Gołkowice - Polonia Marklowice 0-4 (0-1)

18.Kolejka 1 kwiecień 2017, Gołkowice godz. 1700

KS 27 Gołkowice - Polonia Marklowice 0-4 (0-1)
K.Rybak 44' (asysta S.Wacławik)
M.Ośliźlok 74`(karny)
K.Rybak 85`(asysta M.Ośliźlok)
M.Ośliźlok 86` (asysta
P.Hojka)

Polonia Marklowice: M.Antończyk - B.Krakowczyk, K.Grabiec, M.Sachs, K.Rybak - J.Celary (70`F.Kroemer), P.Hojka (88`B.Oślizło), K.Kotula, S.Wacławik (90`D.Kukliński), M.Rączka (80`A.Mazur) - M.Ośliźlok

Rezerwowi: D.Mika, P.Kocur
Trener: K.Turek Masażysta: J.Buchalik Kierownik: M.Skupień

 

PostHeaderIcon Polonia Marklowice - Naprzód Syrynia 1-3 (1-1)

17.Kolejka 25 marzec 2017, Marklowice godz. 1530

Polonia Marklowice - Naprzód Syrynia 1-3 (1-1)
A.Kuczera 14'
P.Miczek 45+1'
D.Bober 53`
J.Celary 75`sam.

Polonia Marklowice: M.Antończyk - B.Krakowczyk, K.Grabiec, M.Sachs, W.Błaszczyk - B.Oślizło (62`J.Celary), P.Hojka, P.Miczek, S.Wacławik (74`K.Rybak), M.Rączka - M.Ośliźlok

Rezerwowi: D.Mika, , P.Kocur, K.Kotula, F.Kroemer, A.Mazur 
Trener: K.Turek Masażysta: J.Buchalik Kierownik: M.Kolarski

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 59

Treningi


Trening:

22.08.17 - 18:00 Stadion

23.08.17 - 18:00 Stadion

24.08.17 - 18:00 Stadion

 

Następny mecz
Klasa Okręgowa grupa III - 2 Kolejka
- Marklowice-stadion Datum N. 20. Sie. 2017 Beginn 17:00
Polonia Marklowice
Polonia
5:0 KS 1905 Krzanowice
Krzanowice
Previous Matchnext Match
Tabela
# Zespół M PKT
1 Czernica 2 6
2 APN Odra 2 4
3 Czyżowice 2 4
4 Rogów 2 4
5 Racibórz 2 4
6 Świerklany 2 3
7 Naprzód 2 3
8 Marklowice 2 3
9 Połomia 2 3
10 Skrzyszów 2 3
11 Zawada 2 3
12 Syrynia 2 3
13 Krzyżanowice 2 3
14 Ruptawa 2 0
15 Krzanowice 2 0
16 Radziejów 2 0
Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości