Polonia Marklowice
Trampkarze r.2004 i mł.
Młodziki r.2005 i mł.
Logowanie

PostHeaderIcon PP: LKS Orzeł Palowice - Polonia Marklowice 0-8 (0-2)

Pierwsza runda rozgrywek o Okręgowy Puchar Polski 2013/2014, grupa: Śląski ZPN – Rybnik. Polonia trafiła w tej rundzie na drużynę Orła z Palowic grającą na co dzień w Rybnickiej klasie B. Poloniści w Palowicach potrenowali sobie skuteczność zdobywając w tym spotkaniu osiem goli nie tracąc żadnego. Trzy gole zdobył Łukasz Dzierżęga, dwa Michał Mazur, a po jednym trafieniu: Piotr Szymiczek, Michał Szulik i Piotr Guderley.

I Runda 3 sierpień 2013, Palowice godz.1700

LKS Orzeł Palowice - Polonia Marklowice 0-8 (0-2)
M.Mazur 8`
Ł.Dzierżęga 11`
P.Guderley 53`
Ł.Dzierżęga 54`
Ł.Dzierżęga 62`
M. Szulik 68`
P.Szymiczek 76`
M.Mazur 77`

Sędziował: J.Kania (Rybnik)
Widzów: 100

LKS Orzeł Palowice: D.Hokra - K.Szewczuk, M.Wyrwich (65`K.Musioł), K.Karol, A.Szafraniec-©-30`- A.Wyrwich, A.Krakowski (80`T.Osiński), D.Gajdzik(30`M.Cieniawa), J.Kloza - Ł.Kocot (60`K.Plewa), D.Grzegorzek

Rezerwowi: E.Grzegorzek, Ł.Krzyształa
Trener: M.Danużyk Masażysta:Kierownik: J.Grzegorzek.

Polonia Marklowice: K.Kłopocki - K.Kordek (60`S.Wacławik), Mi.Skupień(30`P.Guderley), P.Szymiczek-©, B.Krakowczyk - K.Guderley, T.Siegmund, P.Miczek, M.Szulik- Ł.Dzierżęga, M.Mazur

Rezerwowi: -
Trener: F.Krótki, Masażysta: J.Buchalik, Kierownik: L.Juraszek

Komentarze (1)
  • rybniczanin
    Brawo dla Rybnika!
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać komentarze!
Treningi

18.07.2018 - godz.1800
Sparing - Marklowice stadion
Unia Turza

20.07.2018 - godz.1700
Trening - Marklowice stadion

23.07.2018 - godz.1800
Sparing - Marklowice stadion

Następny mecz
Tabela
# Zespół M PKT
1 Połomia 22 48
2 Rogów 21 41
3 Czernica 22 40
4 Skrzyszów 22 39
5 Borucin 22 35
6 Świerklany 22 32
7 Racibórz 22 32
8 Krzyżanowice 22 31
9 APN Odra 22 30
10 Syrynia 22 30
11 Marklowice 22 29
12 Czyżowice 22 26
13 Radziejów 22 24
14 Ruptawa 22 20
15 Krzanowice 21 15
16 Zawada 22 15
Statystyki

Najlepsi strzelcy (Liga):
15- P.Hojka
5- P.Miczek
5- J.Pietrzak
3- D.Zimoń
2- G.Seidel
2- D.Kukliński
2- B.Oślizło
1- K.Wita
1- M.Rączka

Kartkowicze (Liga):
8- M.Sachs +1
7- D.Zimoń
6- P.Hojka

5- D.Gojny
5- B.Krakowczyk
4- J.Pietrzak
3- K.Wita
3- M.Rączka+1
3- M.Pietrzak
3- J.Celary
3- P.Miczek
2- M.Skupień

1- P.Pawliczek
1- G.Seidel
1- M.Gwioździk
1- K.Rybak
-------
po 22kolejkach

Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości