Polonia Marklowice
Trampkarze r.2004 i mł.
Młodziki r.2005 i mł.
Logowanie

PostHeaderIcon 20 Kolejka

20.Kolejka 14 kwiecień 2018, Maarklowice godz. 1700

Polonia Marklowice - Naprzód Czyżowice 4-1 (1-0)

D.Zimoń 40`k.
P.Zdunek 56`
P.Hojka 63`
P.Hojka 90`
B.Oślizło 90+1`

Granica Ruptawa: M.Lodwich - P.Goły ,-39`, K.Tatarczyk (73`P.Tatarczyk), A.Kurasz, M.Danieluk, M.Szuścik, K.Kaczorowski (55`O.Podeszwa), D.Szymura, A.Wierzgoń, D.Jankowski (55`P.Zdunek), S.Buko (55`D.Waś)

Trener: A.Jeleń, Masażysta: P.Smiałkowska, Kierownik: W.Sosna,

Polonia Marklowice: M.Antończyk - K.Wita, D.Zimoń, M.Sachs-62`(70`K.Rybak), B.Krakowczyk-58` - J.Pietrzak, P.Miczek-76`, P.Pawliczek(46`D.Kuklińnski), M.Gwioździk (90`J.Celary) - P.Hojka, B.Oślizło (90+2`G.Seidel)

Trener: K.Turek, Masażysta: J.Buchalik, Kierownik: K.Rybak,

Sedzia: Gł.:J.Legierski a1:A.Śliż, a2:M.Beednarczyk (Śląsk)
Widzów: -

Pozostałe wyniki 20 kolejki:

Odra Wodzisław Śląski - Gwiazda Skrzyszów 1-1
Płomień Połomia - MKS 32 Radziejów 5-0
Naprzód Zawada - Naprzód Borucin 0-5
LKS Krzyżanowice - KS 1905 Krzanowice 3-4
Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz 2-1
Zameczek Czernica - Granica Ruptawa 0-1
Przyszłość Rogów - Forteca Świerklany 1-3

 

PostHeaderIcon D1 Młodzik PLM2005 B Rybnik Gr.2

7 kwiecień 2018, Marklowice godz. 1200

Forteca II Świerklany - Polonia Marklowice 5-0 (3-0)

M.Plisz 8`
K.Fojcik 20`
B.Dudek 22`
K.Fojcik 39`
M.Plisz 58`

Forteca II Świerklany: K.Lubszczyk - S.Dziendziel, T.Ploch, B.Dudek, J.Gruner, M.Dalidonis, B.Nachtigal, K.Wybacz, K.Fojcik, K.Szweda, M.Palisz, T.Adamczyk

Trener: J.Oskar, Masażysta: K.Szypullski, Kierownik: T.Socha,

Polonia Marklowice: K.Władarz - K.Adamek, P.Pinkawa, D.Kubala, K.Firut, M.Szuścik, M.Kraszewski, K.Papciak, M.Heliosz

Trener: K.Turek, Kierownik: T.Pinkawa

Sędzia: P.Paniczek (Śląsk)

 

PostHeaderIcon C2 Trampkarze PLTM2004 A Rybnik gr.1

7 kwiecień 2018, Marklowice godz. 1000

Polonia Marklowice- Wicher Wilchwy 3-1 (1-1)

D.Jędrzejewski 11`(karny)
A.Burket 22`
K.Skupień 40`(karny)
K.Skupień 68`

Wicher Wilchwy: M.Rugor - F.Tatuś, A.Rudnicki, M.Bohm, D.Jędrzejewski, O.Jankowski, K.Niemiec, K.Stępień, P.Wrona, M.Socha, P.Socha

Trener: A.Kubica, Masażysta: K.Szypullski, Kierownik: T.Socha,

Polonia Marklowice: Ł.Pustelnik - A.Kabut, A.Popielec, M.Tkocz, M.Orłowski, F.Winiarski, F.Hlubek, K.Skupień, R.Wróbel, A.Baczyński, A.Burket

Trener: C.Kujan, Masażysta: J.Buchalik, Kierownik: B.Burket

Sędzia: K.Gembalczyk (Śląsk)

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 69

Treningi

Trening - Marklowice stadion

-.04.2018 - godz.0

Następny mecz
Tabela
# Zespół M PKT
1 Połomia 19 42
2 Rogów 19 38
3 Skrzyszów 19 37
4 Czernica 20 34
5 Borucin 20 32
6 APN Odra 20 30
7 Racibórz 20 29
8 Świerklany 19 28
9 Syrynia 19 27
10 Marklowice 20 25
11 Krzyżanowice 19 22
12 Czyżowice 19 22
13 Radziejów 20 20
14 Ruptawa 18 19
15 Zawada 20 15
16 Krzanowice 19 12
Statystyki

Najlepsi strzelcy (Liga):
15- P.Hojka
5- P.Miczek
4- J.Pietrzak
3- D.Zimoń
2- G.Seidel
2- D.Kukliński
2- B.Oślizło
1- K.Wita
1- M.Rączka

Kartkowicze (Liga):
8- M.Sachs +1
6- D.Zimoń
5- P.Hojka

4- D.Gojny
4- B.Krakowczyk
3- M.Rączka+1
3- M.Pietrzak
3- K.Wita
3- J.Celary
3- P.Miczek
2- J.Pietrzak
2- M.Skupień

1- P.Pawliczek
1- G.Seidel
-------
po 20kolejkach

Kto jest online?
Naszą witrynę przegląda teraz 78 gości